vEdukacja Nabór szkoły ponadgimnazjalne

Aktualności

ZSP nr 1 Tomaszów Maz. -Test sprawnościowy- Technik mechatronik-klasa wojskowa

13.05.2015
Drogi Gimnazjalisto! Dnia 2 czerwca 2015 r. g. 9.00 (aula nowy budynek) odbędzie się spotkanie organizacyjne oraz przeprowadzone zostaną testy sprawnościowe dla kandydatów do klasy technik mechatronik - klasa wojskowa w ZSP nr 1 w Tomaszowie Maz. Prosimy o zabranie stroju i obuwia sportowego. Serdecznie zapraszamy.

NAUKA W KLASIE MUNDUROWEJ LO w BRATOSZEWICACH!!!-PILNE!!!!

29.04.2015
BARDZO PROSIMY KANDYDATÓW DO KLASY I LO- KLASA MUNDUROWA O PRZYSŁANIE NA MAILA INFORMACJI CZY JEST SIĘ ZAINTERESOWANYM EDUKACJĄ WOJSKOWĄ, CZY STRAŻACKĄ CZY WOJSKOWĄ. zs1bratoszewice@szkoly.lodz.pl

Fototechnik w Piotrkowie

30.04.2015
Najlepiej prosperujący fototechnik zaprasza! Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. http://ekonomik-piotrkow.pl/oferta-edukacyjna.html

Błąd w opisie klas w XXV LO na stronie dla kandydata

29.04.2015
Drogi Kandydacie, chcieliśmy poinformować, że na stronie kandydata pojawiły się pewne niejasności w opisie klas. W klasie 1e Matematyka jest realizowana w rozszerzeniu od klasy I. Od klasy drugiej uczniowie mają następujące przedmioty rozszerzone: język angielski lub informatykę oraz do wyboru fizykę, chemię lub biologię. Za błędy, które pojawiły się nie z naszej winy, bardzo przepraszamy. Zapraszamy do XXV Liceum Ogólnokształcącego!

Błąd w opisie klas w XXV LO na stronie dla kandydata

29.04.2015
Drogi Kandydacie, chcieliśmy poinformować, że na stronie kandydata pojawiły się pewne niejasności w opisie klas. W klasie 1c Biologia i chemia są realizowane w rozszerzeniu od klasy I. Od klasy drugiej uczniowie mają następujące przedmioty rozszerzone: fizyka lub matematyka. W klasie 1d Język polski jest realizowany w rozszerzeniu od klasy I. Od klasy drugiej uczniowie mają następujące przedmioty rozszerzone: historia, oraz do wyboru WOS lub język angielski.
Poprzednia strona